Image

Hakkımızda

Alya Elektrik

Alya Elektrik, gelenekseli modernleştirerek günümüze aktarmayı vizyon edinme yolunda 2006 senesinde kurulan Alya Grup’un değerli bir iştiraki olarak hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana yaratıcı, araştırma odaklı ve çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, elektrik projelendirme ve taahhüt sektörünün tüm gereksinimlerine uzman teknik ve idari kadrosuyla çözüm üretmektedir. Alya Elektrik; otel, avm, toplu konut, havalimanı, okul, yurt, plaza, fabrika ve her türlü bireysel-ticari kullanım alanlarında faaliyet göstermektedir.

Alya Elektrik; zayıf akım elektrik sistemleri, alçak gerilim elektrik sistemleri ve orta gerilim elektrik sistemleri ana kategorilerinde teknik ve mali yetkinliği ile yıllardır birçok projeye imza atmaktadır. Alya Grup bünyesindeki mimarlık ve mekanik tesisat firmalarıyla gücünü birleştirmekte; anahtar teslim proje ve taahhüt hizmetleriyle yatırımcının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  • Zayıf Akım Elektrik Sistemleri
  • Alçak Gerilim Elektrik Sistemleri
  • Orta Gerilim Elektrik Sistemleri
taahhüt firması
230+
Çalışan Sayısı
elektrik firması
110+
İş Ortaklığı
elektrik tesisat
300+
Tamamlanmış Proje
Grup Firmalarımız

2006 yılında kurulan Alya Elektrik, 30 kişilik profesyonel kadrosu ve yaklaşık 200 kişilik dolaylı istihdam ekibiyle zayıf akım, alçak gerilim ve orta gerilim alanlarında hizmet vermektedir.